piątek, 19 kwietnia 2013

31: I'm sorry.

  Justin pochylił się delikatnie nade mną i chwytając w dłonie moją twarz, przysunął swoje wilgotne usta do moich, powodując, że poczułam się kompletnie inaczej, tak, jakby w moim brzuchu latało stado motyli, i powoli złączył nasze usta, które teraz stanowiły jedną nieprzerwaną całość. Czułam jakby właśnie zaczął się wokół nas pokaz fajerwerków, a my bylibyśmy w centrum uwagi.
  Po prostu czułam się dobrze, lepiej niż dobrze.
- Cudownie! - usłyszałam podekscytowanie Janey, siedzącej obok nas, która klaszcząc w dłonie sprowadziła mnie na ziemię. - Mia, nie sądziłam, że jesteś taką dobrą aktorką! - wstała i podeszła do mnie, a zanim zdążyłam zrobić cokolwiek, tkwiłam już w jej ramionach. - Jestem z ciebie taka dumna! - przejechała ręką po moich plecach przez co się wzdrygnęłam. Myślałam, że to już minęło. 
- Teraz mi wierzysz? - wysiliłam się na sztuczny uśmiech, wciąż byłam zszokowana całym przebiegiem tej sytuacji.
- Oczywiście! - jej wyraz twarzy nie zmieniał się, wciąż była bardzo szczęśliwa, że (jej zdaniem) nie okłamałam jej. - A ty mój drogi. - spojrzała na Justin'a. - Świetnie grasz na gitarze i twój głos! - podobnie jak wcześniej mnie, tak teraz i jego, przytuliła bardzo mocno. - Jestem z was dumna, naprawdę! - stanęła przed nami i jeśli mam być szczera, czułam się jak na dywaniku, jakbym właśnie przyprowadziła chłopaka, który deklaruje się, że chce spędzić ze mną resztę swojego życia, a moja mama byłaby nim zachwycona. Co pomijając fakt o mamie, możliwe, że było prawdą, prawda?
- Cieszymy się, że spodobało się to pani. - Justin przejął głos, za co szczerze mówiąc byłam bardziej niż wdzięczna, wciąż brakowało mi słów, żeby opisać całą tą sytuację.
  Cholera!
  Przecież on mnie p o c a ł o w a ł.
  Oczywiście, może to nie było nic wielkiego.
  Wróć! Co ja mówię?
  To było W I E L K I E.
  Pierwszy raz, ktokolwiek zbliżył się do mnie tak blisko. Pierwszy raz, poczułam kogoś usta na swoich. Pierwszy raz, ktoś był w stosunku do mnie delikatny. Pierwszy raz, nie chciałam, żeby zbliżenie z kimś się kończyło.
  Nie wiedziałam co teraz będzie, nie wiedziałam w zasadzie nic szczególnego. Może tylko jedną jedyną rzecz.
  Wiedziałam, że chciałam to kontynuować.
- Pójdźcie na razie do siebie, a później zawołam was na obiad, ok? - głos Jane wyrwał mnie z zamyślenia. Spojrzałam na nią zaskoczona. - Mia, nie bądź nie miła no! Justin zostaje z nami na obiad i się na to zgodził, jesteś tutaj w ogóle z nami? - zapytała machając ręką przed moją twarzą.
- Tak, jestem. - przewróciłam oczami oraz wstałam z miejsca i ruszyłam w kierunku schodów, w międzyczasie patrząc za siebie, czy Justin idzie za mną, co całe szczęście się działo, a ja nie mogłam odwlec moment, w którym porozmawiamy, na jeszcze kilka dodatkowych sekund.
  W końcu dotarliśmy na górę, gdzie otworzyłam drzwi i weszłam szybko do środka. Nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić, więc po prostu podeszłam do okna i usiadłam na moim dużym parapecie.
  Kiedy byłam młodsza, uwielbiałam zasiadać tutaj wieczorami, wspólnie z mamą i słuchać jej opowieści. Może niektóre z nich były zmyślone, może nie, ale kiedy w dłoni miałam kubek ciepłej czekolady, było mi to bez różnicy.
- Przepraszam. - usłyszałam za swoimi plecami głos Justin'a.

~Justin
  Poniosło mnie i doskonale o tym wiedziałem. Jak mogłem być takim kretynem i całować kogoś, kto dzień wcześniej powiedział mi, że był gwałcony? Jestem gorszym kretynem niż podejrzewałem.
  Ale szczerze?
  Chciałem zrobić to już dawno i wcale nie żałuję.
  Jedyne czego się bałem to to, że Mia może mnie zostawić. Mam na myśli, naprawdę zostawić.
- Przepraszam. - odezwałem się, kiedy stała wpatrując się pustym wzrokiem w okno. Co więcej mogłem powiedzieć.
  Spodziewałem się czegoś w rodzaju 'jesteś palantem i największym kretynem na świecie', co było w zasadzie prawdą, jeżeli o tą sytuację chodzi, ale zamiast tego Mia odwróciła się do mnie twarzą i wpatrywała się we mnie przez kilka minut.
  Czułem jak mierzy mnie całego wzrokiem, ale co mogłem zrobić? Miała prawo to robić, w tej sytuacji mogła zrobić cokolwiek by chciała.
  Zacząłem zastanawiać się nad tym, żeby coś powiedzieć (mimo, że nie miałem pomysłu co takiego mógłbym z siebie wydusić), kiedy niespodziewanie odległość między nami zaczęła się zmniejszać.
  Nie, ja wciąż stałem w miejscu.
  Tak, to Mia robiła kroki w moją stronę.
  Czułem jak moje serce zaczyna przyśpieszać, czułem jakby zaraz miało wyskoczyć z mojej klatki piersiowej.
  Uderzy mnie? Trudno przeżyję. Powie, że mam się wynosić? Nie chcę, żeby to robiła.
  Jej ręka zaczęła zbliżać się coraz bliżej mojej twarzy, a ja momentalnie zamknąłem oczy. Zostanę spoliczkowany, to pewne. Wykrzywiłem twarz, wyczekując na uderzenie, ale ku mojemu zaskoczeniu, nic takiego nie miało miejsca.
  Zamiast tego, poczułem jej opuszki palców na swoich policzkach, a zaraz później na każdym kawałku mojej skóry. Jakby badała moją twarz. Delikatnie, powoli. Nie śpiesząc się.
  Otworzyłem oczy i nie mogłem uwierzyć w to co widzę.
  Ona stała przede mną, z uśmiechem na ustach i wpatrywała się we mnie.
  Czułem, jakby ktoś postawił przede mną anioła, w które nie wierzyłem, ale przez tą sytuację, byłem w stanie to zmienić. Była idealna.
  Jej uśmiech, był najpiękniejszym widokiem na świecie.
  Jeśli mam być szczery. Potrzebowałem, żeby ktoś mnie uszczypnął i powiedział, że to naprawdę rzeczywistość.
- Nie musisz. Nie masz za co. To ja przepraszam, za to co powiedziałam wcześniej. - wciąż wpatrywała się we mnie, jednak na wspomnienie o tym, jak mnie odtrąciła, lekko się skrzywiła. - Myślałam, że tak będzie dla ciebie lepiej. - zaczęła, a ja chciałem wysłuchać jej do końca. - W zasadzie wciąż tak myślę, bo jestem popieprzona. I nikt nie powie, że jest inaczej. - dodała, kiedy chciałem się sprzeciwić, ale miała rację. Była popieprzona. Ja też byłem popieprzony. Ale kto w dzisiejszych czasach nie jest? - I dziękuję. Za wszystko co dla mnie zrobiłeś. - całe szczęście na jej twarzy znów zagościł uśmiech.
  Chciałem jej jakoś odpowiedzieć, ale po pierwsze nie wiedziałem co miałbym powiedzieć, a po drugie Mia wtuliła się we mnie, a ja czułem jakbym miał w swoich ramionach cały swój świat.
  Tak, zakochałem się w niej do szaleństwa i chciałem z nią być.
***
ngfadlgudfhsgldfgbdfhugilkfdnkjg <3. AAAAAAAAAAAWWWWWW <3.
CO WY NA TO?! ;D.
Mam nadzieję, że się stęskniliście za mną, ale wracam! :D.
Trzecioklasistą (jak i sobie) życzę powodzenia w przyszłym tygodniu, POZDRAWIAM xd. Jakoś te 3 dni, trzeba będzie przeżyć..
No i jeszcze O MÓJ KURWA BOŻE 30 TYSIĘCY WYŚWIETLEŃ GBDFUIGKLDFHSGDFGBFISDULGFDGJFDSGFDHLAGUL <333333333.
DZIĘKUUUUUUUUUUUJĘ!
32 postaram się dodać w poniedziałek (bo myślę, że weekend spędzę na powtarzaniu, a w poniedziałek odpuszczę sobie, to coś napiszę ;)).
CZYTASZ = KOMENTUJESZ

51 komentarzy:

 1. matko to jest takie urocze, że się zakochałam i już nie mogę doczekać się kolejnego rozdziału. dawaj go szybko bo ugh *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. bjdsbfkbdksngfdkjs *.*.*.*.*.*.*
  chyba na nic więcej mnie nie stać . w sensie na żadną konstruktywną wypowiedź..!
  ale to takie jkfndnjnfsd :D
  ja pierdziele w końcu no :D ale sielanka :D (pewnie nie potrwa długo, ale co tam)
  jeszcze raz :
  MASZ CHOLERNY TALENT... NIE ZMARNUJ GO !
  nie pozwalam Ci go zmarnować . :D ^^
  czekam z utęsknieniem na kolejny

  ~ Cat

  OdpowiedzUsuń
 3. Ohhh my biebs !!!!! to było cudowny i romantyczne szkoda, ze takie krótkie, ale to nic ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Awwwwwww, kocham to jsksjs.
  Świetny rozdział!
  Nie mogę się doczekać następnego rozdziału, haha!
  @nustinxlarry

  OdpowiedzUsuń
 5. ASDFGHJKLKJGHDFKSAKDJJJJJJJJFDKSJKAHFDSFHLSAF, CZEKAŁAM NA TO O KURWA TAK! *______________________________________* W KOŃCU!
  Tym rozdziałem przebiłaś wszystko, zakochałam się od nowa. Zawsze jak czytam nowe rozdziały zakochuję się w tym blogu od nowa, ale teraz to chyba x69 bardziej (team69, czujesz?).
  To słodkie, że dla Mii Jus tak się zmienił, awwwwwwwwwwww
  Czekam z niecierpliwością na następny, życzę Ci weny i dużo szczęścia na testach! Będę trzymać mocno kciuki, a Ty za mnie za rok! :*
  Całuję Twoja NAJWIĘKSZA fanka, @lovatonne xoxox

  OdpowiedzUsuń
 6. OJOJOJOJOJOJOJOOJOJOJOOJOJOJOJO *O* to taaaakie uroczę :D <3

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam tego bloga. oni są tacy... sdfghjkjhgfd. już nie mogę doczekać cię kolejnegoi rozdziału.
  btw. życzę powodzenia na egzaminie!
  @grecior

  OdpowiedzUsuń
 8. To jest świetne! Uwielbiam Twojego bloga :) Szkoda tylko, że rozdziały są takie krótkie. Zdecydowanie mogłyby być dłuższe!
  Jestem ciekawa co teraz z nimi będzie :D Rozdział bardzo udany i pozytywny. Mam jednak nadzieję, że Mia nie zmieni za bardzo Justina, i że ten nie stanie się nagle taki milutki i grzeczny :D
  Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na poniedziałek :D Mam nadzieję, że uda Ci się wtedy dodać nowy rozdział :D
  Ach, no i powodzenia na egzaminach! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak! Nareszcie! Alleluja! Wielbię ten rozdział :D
  Doczekałam się pocałunku o mamuniu...to było takie gdjnvduknvjlnvf chcę więcej!!! :D

  @ameneris

  OdpowiedzUsuń
 10. omg awesome!!! <3 piszesz niesamowite rozdziały ;). czekam na NN / laura.

  OdpowiedzUsuń
 11. Aaaaaaaaa . . . omg . . wkoncu . . oni musza byc razem i wkoncu mily justin . . ; d

  OdpowiedzUsuń
 12. Jslsnpsbdosvosnwpvqieifporvey Muszą być razem! Jezu chce następny! /@Justeliaa

  OdpowiedzUsuń
 13. hdgtzchbxiwasyhfdcniksjxdc *.* OMG jakie to jest cudowne! Kocham Cię, że przynajmniej tym razem nas nie zrobiłaś w chuja, że tak się wyrażę. OMG OMG oni muszą być razem, są tacy słodcy, że ojeju!
  Oczywiście życzę Ci powodzenia na testach i dziękuję, że dzięki Tobie (i nie tylko) mam 3 dni wolnego (mija mi fizyka) xD Gdybym mogła to osobiście dałabym Ci kopa na szczęście, moje kopy czynią cuda! Mam nadzieję, że dasz znać jak ci poszło
  Buźki
  Candice xoxo
  /@miss_candice8

  OdpowiedzUsuń
 14. a myślałam, że go lekko mówiąc piźnie xdd ale jest okay - słoooooodko <3

  OdpowiedzUsuń
 15. szczerze? kocham to opowiadanie. znalazłam Cię już dawno temu, ale nie miałam czasu, żeby się zabrać za czytanie. wczoraj się za siebie wzięłam, zaczęłam czytać. tak mnie to pochłonęło, że nawet dzisiaj w szkole dokańczałam. masz niesamowitą wyobraźnię, cudnie piszesz. :3

  OdpowiedzUsuń
 16. O DZIZAS. ZAKOCHAŁ SIĘ W NIEJ AWWWWWWWW :'D DAWAJ SZYBKO NASTEPNY PROSZE BŁAM TO JEST MIAZGA ♥ @MYKIDRAUHLLSWAG

  OdpowiedzUsuń
 17. Również Ci życzę powodzenia Kochana <3

  OdpowiedzUsuń
 18. WKOOOŃCU! HJGSDYUHSDHJKDSHGJ ON JĄ POCAŁOWAAAŁ ! HGWSYUTASDASHJHGSD MY FEELS *.* czekam na następny i życzę powodzenia na testach xx

  OdpowiedzUsuń
 19. hvgsuvgwyeuvrgywevrguyeg OMG ZAKOCHAŁ SIĘ WIEDZIAŁAM!!! JAKIE TO SŁODKIE AAAAAAAAA UMARŁAM IREJKBGWUEIVGEUYGV <3
  CHCE NASTĘPNY!! BFGSEGVBEUYGV *_*


  @Michaelowax3

  OdpowiedzUsuń
 20. mx askJD CJAKNOJMKZAMKL xsok msakxmswk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa świetnie piszesz kurna makonmkodsancoqresn ;poK okasd ojwodc o sx doqjwkfnc oic vp KOCHAM KOCHAM KOCHAM @ KKOEWMKODMKO

  OdpowiedzUsuń
 21. Ooo shiiiit zajebiste mloda!!!

  OdpowiedzUsuń
 22. jdhfndjvghfuhrnsghbvsjhgsfs jezu jakie to urocze *-* czekam na następny i życzę powodzenia na testach @AyeItsKidrrauhl :)

  OdpowiedzUsuń
 23. O SGHJAGSHJASG TO JEST TAKIE SWIETNE *-* życzę powodzenia w egzaminach :)

  @zxcvre

  OdpowiedzUsuń
 24. hgdyasghbdhjcvbuzhjcbsduhyjcvbsyudhvjsgbh O.K.U.R.W.A. tylko tyle mogę powiedzieć, zakochał się w niej? OMFG , cdhnsdbfhijksdbhjsmvbnjshjdvnbsnjk ♥ @roks_m

  OdpowiedzUsuń
 25. agsjafsshs przepraszam ze nie skomentowalam poprzedniego.. Rozdzial OMG<3 Kocham takie rozdzialy w ktorych Justin staje sie slodziakiem<3
  @nastiily

  OdpowiedzUsuń
 26. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! nic nie wyrazi moich uczuć w tej chwili! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
  KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ, KOCHAM CIĘ! <3

  "Tak, zakochałem się w niej do szaleństwa" - awwwww *.*

  @aania46

  PS. Powodzenia na testach :) xxx

  OdpowiedzUsuń
 27. OMG. Dzisiaj znalazłam to opowiadanie i na raz połknęłam całe. Zajebiste jest. A ten rozdział.. sdgjneugwgnwqkemmrfpw Boże to było takie słodkie, że ryczałam przy tym jak dzieciak. Czekam na kolejny rozdział. ♥

  OdpowiedzUsuń
 28. o kurde jestes genialna! to jest takie asfdssda slodkie aww.... ja chce wiedziec co bedzie z nimi dalej! wiec czekam na kolejny! I POWODZENIA NA TESTACH! DASZ RADE! #BELIEVE <3 @ewelina9757

  OdpowiedzUsuń
 29. OOOOOMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hfkjgfjhf
  świetnie ,normalnie cudownie!!! *__*
  @Evelina_F

  OdpowiedzUsuń
 30. AAAAAAAAAAAAAAWWWWWWWWW <3 MOTHERFUKCER,AMAZING !!!

  OdpowiedzUsuń
 31. o Jezu.. o Boże.. DAJCIE MI TLEN *.* tak długo czekałam na ten moment! cudowne, cudowne, CUDOWNE! nawet nie wiesz jak bardzo tęskniłam! :P powodzenia życzę ♥ inf. mnie @olkaa6

  OdpowiedzUsuń
 32. Aaaaaa!Omg.. jhsdbgfudbsfauydf! Nareszcie Kocham Cię! Kocham, kocham, kocham ! Tęskniłam i nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że dzisiaj dodałaś ten rozdział ! <3
  Karolina xx

  OdpowiedzUsuń
 33. aaaaaaaaaaaaaaa jakie to słodkie *o* zapraszam na mojego bloga http://yellowrainc0at.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Sdjasdoisalsadosa wreszcie mu powiedziała co do niego czuje a nie wymyśla że to dla niego niebezpieczne ! ♥ #swag_on_me_now

  OdpowiedzUsuń
 35. omfg, umarłam *___* piękne <3 nareszcie przyznał się do swoich uczuć i się pocalowali, omggg. chcę już następny <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 36. kdjnvujsihfouaib jlas jesteś świetna *.*

  OdpowiedzUsuń
 37. umarłam! genialny i ten pocałunek <3333333

  OdpowiedzUsuń
 38. I'M DEAD ! OMG !!! *-* Zajebiste, miazga po prostu. <3 Czekałam aż 30 rozdziałów, żeby nareszcie coś między nimi zaiskrzyło no i się doczekałam ! :3 Kocham Cię i Twoje opowiadanie. :) A i P.S. Oby nam te testy dobrze poszły. :D // Natalia

  OdpowiedzUsuń
 39. KOŃCÓWKA JEST TAKA BJJXDWKITCGJUSGBKGFJ *-* ! @nothing_okey

  OdpowiedzUsuń
 40. aaa hagdjdfayfdeuy jakie superasnee :DD czekam na nastepnego!! :D @gabizarry :P

  OdpowiedzUsuń
 41. Czytam jak cos ..

  OdpowiedzUsuń
 42. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 43. omg! to jest ieonjeqIFJEiokNIAdjIOSD *O*
  na prawdę nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć, brak słów i tyle!
  wg weszłam na tego bloga jak czytałam gdy inni podniecają się że dodajesz nowy rozdział i nie miałam pojęcia dlaczego, więc sama chciałam się przekonać i nie żałuję ! to jest mega!
  a ty masz wielki talent, nie zmarnuj go i życzę ci weny kochana oraz powodzenia na egzaminach ;33
  co do treści, kocham takiego Justina! końcówka, jejku popłakałam się i tyle, to było słodkie, oni są słodcy wszystko słodkie xd nie mogę się doczekać kiedy pozna całą prawdę, jak zareaguje, jak pomoże, jak jej wyzna miłość i czy ona da mu to czego pragnie. chciałabym żeby zaczęła wierzyć ludziom, otworzyła się z pomocą Justina właśnie.
  mam też nadzieję że rozwiąże swoje problemy, z tym dupkiem itd. 30 rozdział mnie bawił gdy bawili się w aktorów, 31 doprowadził do łez! przez cb mam wahania nastrojów! co ty ze mną robisz dziewczyno ? ;o
  nie mam ci tego za złe bo w zamian za to czytam arcydzieło *O*
  może przestane cię tak komplementować jak to jesteś zajebista i wg bo spoczniesz na laurach i dopiero będzie xD
  no więc kocham cb z całego serduszka i tego bloga, wszystko jest cudowne i teraz nie wytrzymam bo czekam na nexta <3

  - twoja fanka @kidrauhlismygod

  P.S jej ojciec to chuj -,-
  a kom. nie wyszedł wcale taki długi jak się spodziewałam...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ani trochę nie wyszedł długi! haha :).
   Dziękuję za te wszystkie miłe słowa OMFG JEST MI TERAZ TAK MIŁO, ŻE MASAKRA, KISIEL W GACIACH AFHUDIGLREAGBFDUIGLRGGDIUYFDuigldgijhkgfhxiodrf;gbfL <3.

   Usuń
 44. WOW!
  przeczytałam wszystkie części w dwa dni i jestem zachwycona! #myfeelings!

  będę wdzięczna za informowanie o nowych rozdziałach @justinswagyea

  OdpowiedzUsuń
 45. Przeczytałam wszystkie rozdziały w jakieś 2 godziny. Dziewczyno! JESTEŚ GENIALNA, NIESAMOWITA, MAGICZNA, F E N O M E N A L N A, ŚWIETNA, ZAJEBISTA, CUDOWNA....,jslajdlakldlkjs Boże, to i tak za mało! Twoje pomysły, styl pisania i opisywania tych wszystkich uczuć... Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę talentu. Zamiast uczyć się na sprawdziany to ja siedziałam i czytałam, nie mogąc się w ogóle oderwać. Jesteś boska. No nie mogę no! Dodawaj kolejny, błagam bo umrę chyba! Dodaję do obserwowanych + polecę Cię na moim blogu: http://needtheend.blogspot.com - jeżeli nie masz nic przeciwko. ŻYCZĘ DUŻO WENY! Uwielbiam Cię <333333333

  OdpowiedzUsuń
 46. w konu beda razem czekalam na ten moment 30 rozdzialow kocham tego bloga :) dodaj NN bo juz nie moge sie doczekac

  http://thelovestoryforyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega ! dfvdhv .!

  OdpowiedzUsuń
 48. AGFEWHERYTRWHTIOWERYTGUWIEYT43YHOTYRUH6TRUHTWTHERJTREH ! O W KURWE ! Ja Cię normalnie kocham wariatko Ty moja <3 To jest przeeeeeeeeepiękne *.*

  OdpowiedzUsuń
 49. AASUIRHEGIEHGNDIGNVFERGK O KUREWKA *O* ZABIŁAŚ MNIE OSTATNIM MOMENTEM. Zemdleje ! :O To takie piękne cudowne wspaniałe Kochana to jest BOSKIE! Nie wiem co napisać jeszcze bo zabrakło mi słów do opisania twojego bloga. Jedyne co w tej chwili mogę powiedzieć to to że KOCHAM TWOJE OPOWIADANIE! Jest na 1 miejscu ( u mnie) w liście ,, Najlepsze opowiadania 4ever'' ;*

  OdpowiedzUsuń