niedziela, 15 września 2013

45: Let's go party!

- Swoją drogą, kiedy pierwszy raz cię zobaczyłam, nie pomyślałam, że możesz być aż tak bardzo szalona. - zaśmiała się kończąc swoją historię z wczorajszego wieczoru.
  Tak, poprosiłam ją, aby mi wszystko opowiedziała.
  Dowiedziałam się, że oprócz moich wymiocin na koszuli jakiegoś przystojniaka, byłam grzeczna, jeżeli tańczenie z przypadkowymi kolesiami może być grzeczne.
  Nie wiem dlaczego, ale coś sprawiało, że wcale nie żałowałam poprzedniej nocy. Czułam się świetnie. Beztrosko. Tak, jak chciałam się czuć na trzeźwo.
  Ojciec miał rację.
- To co, kiedy idziemy znowu na imprezę? - Gina zapytała kręcąc się na jednym z krzeseł w kuchni.
- Na pewno nie dzisiaj. - zaśmiałam się. - Potrzebuję snu i wciąż boli mnie głowa. - momentalnie się za nią złapałam, ból był nie do zniesienia.
- Idź się wyśpij, a później do ciebie zadzwonię, tylko wcześniej daj mi swój numer. - poprosiła, a ja zrobiłam jak chciała. Najpierw dałam jej swój numer telefonu, a następnie poszłam do swojego pokoju, gdzie z przyjemnością położyłam się na łóżko.
  Z początku myślałam, że zaraz zasnę, ale później uświadomiłam sobie, że wczorajszy wieczór był naprawdę udany, a ja w końcu zapomniałam o Nim.
  Szkoda tylko, że dzisiaj wszystko wróciło.

~Justin
  Spędziliśmy z chłopakami dwie noce w salonie wspólnie szukając jakiś wskazówek odnośnie naszych wrogów. Odnawialiśmy stare kontakty i pytaliśmy o tych skurwieli. Nasz problem polegał na tym, że nikt, dosłownie nikt nie wiedział co stało się z Jason'em i jego grupką popaprańców. 
  Klub był zamknięty i wyglądał tak jakby nigdy wcześniej nikogo tam nie było, wszystkie miejsca, które znałem z czasów kiedy uważali mnie za swojego, również.
  Nie muszę chyba dodawać, że wciąż zależało nam na zemście, a mi to już szczególnie. On pozbawił mnie najważniejszej osoby w moim życiu, zamierzałem się odpłacić.
- Chłopaki poddaje się na dzisiaj. - Pauly rozłożył się na kanapie powodując, że wszyscy oderwali się od swoich laptopów. - Potrzebuję dobrego piwa. - dodał po chwili, na co wszyscy lekko się zaśmiali. 
- Masz rację. - stwierdził Stefano. - Od dwóch dni nie robimy nic innego oprócz siedzenia przed tym gównem. - Idziemy się odświeżyć, a później na jakieś dobre piwo.  
- I to mi się podoba. - Jack momentalnie wstał z miejsca i wręcz pobiegł do swojego pokoju, a zaraz za nim podążyła cała reszta. 
- Nie idziesz? - Vinny spojrzał na mnie zdziwiony. Tak, wciąż siedziałem i grzebałem w komputerze. 
- Daruję sobie dzisiaj, nie mam ochoty na zabawę. - odpowiedziałem zgodnie z prawdą, wolałem zostać i popracować. 
- Stary nie pozwolę ci tutaj zostać. - powiedział z rękoma założonymi na klatce piersiowej. - Zostaw sprzęt i przebierz się. 
- Ale ja.. - zacząłem, ale nie dane mi było dokończyć. 
- Nie ma żadnego ale, przebieraj się, musisz w końcu pokazać się światu. - doskonale wiedziałem co miał na myśli. 
  Od całej sprawy z Mią, byłem noł lajfem, wiecznie siedziałem w domu, albo przesiadywałem w samochodzie niedaleko jej domu, nie rozmawiałem z nikim oprócz tej czwórki, z którą pracowałem.
- No dalej nie masz się nad czym zastanawiać, to tylko jedno piwo, później wrócimy do domu. - ponaglił mnie, a ja zrobiłem jak kazał.
  Nie byłem do końca przekonany co do tego pomysłu, ale wydawało mi się, że ma rację, przyda mi się rozluźnienie i zapomnienie o całym gównie, które działo się w moim życiu.
  Ubrałem czarną koszulkę i czerwone spodnie, na szyję nałożyłem złoty naszyjnik, a na głowę zarzuciłem czapkę w kolorze spodni, następnie popryskałem się perfumami i tak ubrany byłem gotowy do wyjścia. Czas w końcu się zabawić.
  Postanowiłem, że tego wieczoru to ja będę kierowcą i zasiadłem na tym właśnie miejscu. Nie musiałem długo czekać na chłopaków, bo w mgnieniu oka znaleźli się w samochodzie. 
- Zabawmy się! - krzyknął Pauly na miejscu pasażera i podgłośnił muzykę w radiu sprawiając, że głośno się zaśmiałem. On był stuknięty.
- Gdzie jedziemy? - zapytałem wjeżdżając na drogę.
- Słyszałem, że otworzyli jakiś nowy klub, myślę że warto byłoby go sprawdzić. - pomysł Vinny'ego szybko był zaakceptowany, a ja pędziłem pod adres który mi podał.

~Mia
  Rozmyślałam właśnie na temat małej sprzeczki, którą wcześniej miałam z Jane, doskonale wiedząc, że tym razem to ja miałam rację.

- Teraz zamierzasz wracać do domu upita? - zapytała zaraz po tym jak brutalnie wtargnęła do mojego pokoju, budząc mnie przy tym. 
- Jezus Maria o co ci znowu chodzi. - warknęłam siadając na łóżku. 
- Po prostu cię nie poznaje. Zachowujesz się jak nie ty. - stwierdziła smutno. 
- Może dopiero teraz mam okazję pokazać jaka jestem naprawdę? - zapytałam z rękoma założonymi na klatce piersiowej. 
- Jesteś lepsza niżeli to gówno i obie doskonale o tym wiemy. - powiedziała spokojnym tonem. 
- Cokolwiek. - mruknęłam odwracając głowę w kierunku okna. - Coś jeszcze, czy możesz w końcu zostawić mnie samą? 
Nie odpowiadając mi nic, po prostu wyszła z mojego pokoju.

  Owszem, wróciłam do domu w stanie dużego upojenia alkoholowego, ale nie zrobiłam przecież nic złego, prawa? Nie mam już 14 pieprzonych lat, raz na kiedyś mogę wrócić do domu pijana, szczególnie, że to był mój pierwszy raz.  
  I z pewnością nie ostatni.
  Głos w mojej głowie spowodował, że uśmiechnęłam się do siebie. Miał kompletną rację, zamierzałam to powtórzyć tak szybko, jak tylko będę mogła.
  Usłyszałam dźwięk otwieranych drzwi, przez co podniosłam głowę do góry. Miałam ogromną nadzieję, że to nie Jane stoi w drzwiach mojego pokoju, nie chciałam z nią się więcej kłócić. Czułam się już znacznie lepiej niżeli wczoraj i z łatwością mogłam wykonywać wszystkie czynności.
  Zdziwiłam się widząc w nich Gina'ę ubraną w czarną spódniczkę i biały top, na którym znajdowała się czarna ramoneska, no i oczywiście jej ukochane wysokie obcasy. Znałam tą dziewczynę zaledwie trzeci dzień, a już wiedziałam co ten strój oznaczał. 
  Idziemy się zabawić!
  Momentalnie wyskoczyłam z mojego łóżka i czym prędzej podeszłam do mojej szafy.
- Hej. - Georgina uśmiechnęła się do mnie.
- Witam. - odwzajemniłam jej uśmiech, mimo iż był trochę wymuszony to jednak musiałam stwierdzić, że byłam zadowolona z jej wizyty. Musiałam wyluzować, tak jak zrobiłam to wcześniej.
- Idziemy gdzieś się przejść? - zapytała kompletnie niewinnie, przez co wybuchłam niepohamowanym śmiechem.
- Oczywiście Georgina'o, z przyjemnością pójdę do klubu. - słyszałam jej chichotanie.
- Tak dobrze mnie znasz. - stwierdziła.
- Prawie nic o tobie nie wiem, ale czy to ważne? Idziemy się zabawić. - uśmiechnęłam się nurkując w mojej szafie.
  Z początku nie mogłam znaleźć nic co w miarę oddawałoby klimat dzisiejszego wieczoru, zrozumcie mnie, szłam na zaplanowaną imprezę, chociaż raz chciałam wyglądać dobrze.
  Do mojej głowy doszły bolesne wspomnienia, kiedy znalazłam się na tej samej imprezie co On i Jason. Oh, mój ukochany kolega z chęcią pozbawiłby mnie dresu znajdującego się wtedy na mnie.
  Zapomnij o tym.
  Następny raz kiedy poszłam na imprezę kompletnie do niej nieprzygotowana był dwa wieczory temu, kiedy rzekomo miałyśmy z Giną iść zwiedzać okolicę. Zabawne, że wylądowałyśmy w klubie.
  Szczerze mówiąc jeszcze tydzień temu nie przypuszczałabym, że mogłabym wyjść gdzieś i zostawić moje ukochane łóżko. To nie tak, że zostałam naprawiona, czy moje rany się zagoiły. Tym razem po prostu chciałam sprawić sobie przyjemność, nawet jeżeli musiałabym to robić za pomocą używek. Chciałam po prostu czuć się dobrze.
  Wracając do mojej szafy, która w tym momencie była wywrócona o sto osiemdziesiąt stopni, nie znalazło się w niej nic co by w jakimś stopniu nadawało się do założenia na imprezę. Spojrzałam przepraszającym wzrokiem na Georgina'ę.
- Nie mam się w co ubrać. - wyjaśniłam, kiedy wpatrywała się we mnie przez dłuższą chwilę.
- Oh. - wyszeptała. - Myślę, że mogę coś na to poradzić.
- W jaki sposób? - zapytałam ciekawska.
- Masz jakiś czarny duży tshirt?
- Myślę, że coś by się znalazło. - mruknęłam po raz kolejny nurkując w szafie. - Tutaj. - podałam jej to, o co prosiła.
- Rozbierz się. - mruknęła, przez co momentalnie przestałam oddychać. Nie byłam jeszcze na to gotowa. Owszem, wiem, że Gina nie zrobiłaby mi krzywdy, ale sam fakt, że ktoś widziałby moje ciało.. Siniaki co prawda już zeszły, ale nie. Wciąż nie chciałam tego robić przed kimś.
- Nie możesz mi po prostu powiedzieć co mam zrobić? - starałam się wybrnąć z sytuacji.
- Nałóż ją na siebie wyciągając ręce przez otwór na głowę. - poleciła ze spokojem.
- Okej. - mruknęłam i zrobiłam jak kazała.
  Następnie obserwowałam ją kiedy podeszła do mnie bliżej i zaczęła przerabiać to co miałam na sobie. Nie zrozumcie mnie źle, ale nie byłam jeszcze pod wpływem alkoholu.
  Wciąż się bałam czyiś rąk na sobie.
  Wiem, powinnam skończyć z tym gównem raz na zawsze, w końcu przez jak długi czas mogę bać się czyjegoś dotyku. Nie każdy będzie chciał mnie skrzywdzić na tym pieprzonym świecie. Mimo iż doskonale o tym wiedziałam, zdawałam sobie również sprawę z tego, że nigdy nie dałabym się dotknąć komuś... Oprócz Niego.
  Chyba, że w grę wchodził alkohol.
- Idealnie! - Georgina klasnęła w dłonie zaciągając mnie do lustra, tym samym sprawiając, że na moment przestałam oddychać.
  Spojrzałam w lustro i zobaczyłam siebie w kompletnie innym obliczu. Krótka koszulka ledwo zasłaniała mój tyłek, moje ramiona były nagie, a na mojej tali znajdował się złoty pasek, który dodał całemu outfitowi oryginalności. Wyglądałam na silną i pewną siebie dziewczynę, którą z pewnością nie byłam. Mimo to jednak, nie każdy o tym wie. Wszystko można zakryć pod pewną maską.
- Wow. - powiedziałam bardziej do siebie niżeli do niej. - Gdzie się tego nauczyłaś? - zapytałam z ciekawością.
- Lata praktyki. - zaśmiała się. - Pomaluj się i schodzimy, nie mamy dużo czasu. - ponagliła mnie przez co usiadłam przed biurkiem biorąc do ręki swoje kosmetyki.
  Zdecydowałam się na mocny makijaż, przez co wyglądałam na jeszcze bardziej pewną siebie. W pewnym sensie podobało mi się to. Chciałam, żeby właśnie to ludzie myśleli kiedy mnie zobaczą. Że jestem silną i pewną siebie prawie 18-latką, nie zagubioną i przestraszoną 16-latką.
- Co stało się z twoimi ustami? - usłyszałam za plecami głos mojej towarzyszki, kiedy nakładałam swój make up.
- Oh. - spojrzałam na moje pogryzione wargi. - To nic. Nic czym warto byłoby zawracać sobie głowę. - odpowiedziałam, w myślach doskonale wiedząc dlaczego moje usta wyglądają tak, a nie inaczej. Tęskniłam.
  Wciągając na moje nadgarstki złote bransoletki, zdecydowałam się wstać i pokazać całość Gina'ie.
- Wow. - uśmiechnęła się sama do siebie. - Wyglądasz cholernie seksownie. - zaśmiała się, przez co ja także zachichotałam. - Ale rozwiąż te włosy, wyglądają znacznie lepiej, kiedy są rozpuszczone. - doradziła, a ja zrobiłam jak kazała.
- Teraz jesteśmy gotowe. - uśmiechnęłam się do siebie, wiedząc, że to będzie jeden z najlepszych wieczorów mojego życia.
***
CO WY NA TO? HIHIHI ♥.
Mam nadzieję, że baaaardzo ciekawi kolejnego rozdziału + zadowoleni z długości 45 <3. 
I jeżeli ktoś nie rozumiał wątku z wargami - już tłumaczę. Mia tęskni za Justin'em, a jeżeli za kimś tęskni to przegryza wargi, stąd jej poszarpane usta. 
Spotkają się, czy nie? Obstawiajcie w komentarzach haha ;D. 
Nowy oczywiście w środę (mam nadzieję, że teraz nie przegapię jej LOL).
I cóż, zostawiam Was z 45 kochani :*.
CZYTASZ = KOMENTUJESZ

33 komentarze:

 1. Genialne. Ciekawe co się stanie na imprezie. Czekam na nn //@VeronikaMiriam

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny jak zawsze!! Czekam na kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowny rozdział jak zawsze, obstawiam na to że się spotkają, nie mogę się doczekać nn shgfdshgdfhsa

  OdpowiedzUsuń
 5. Zajebisty<3333
  Kocham *.*
  Mam nadzieje że wkońcu sie spotkają :*
  Czekamy na nn :)
  Super :*

  OdpowiedzUsuń
 6. No długość rozdziału super! Zaszalałaś :D
  Uh uh uh TAK! Spotkają się, prawda? O rany! Nie mogę się doczekać tego momentu! Czekam z niecierpliwością na środę :D

  @ameneris

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie moge sie doczekac, kiedy sie spotkają <3 Kocham to

  OdpowiedzUsuń
 8. Spotkają się. Na pewno. A jak nie to chociaż jedno zauważy drugie.
  @ilyJilos
  http://tlumaczenie-player.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. przepraszam kochanie, że nie komentuję zawsze rozdziałów, ale nie mam na nic czasu :( wiesz, że kocham ciebie i to opowiadanie xx dawaj dalej xx @smgfellas

  OdpowiedzUsuń
 10. O JEJU JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ TALENTU DO PISANIA ;/ NO MEGAMEGAMEGAMEGA! <3 UWIELBIAM CIE :****

  OdpowiedzUsuń
 11. długośc jest w sam raz a juz niemogę doczekać sie następnego mam nadzieję e tam się spotkają i dopiero się wydarzy..aww kocham <3

  OdpowiedzUsuń
 12. asjvbdga, nie moge doczekac sie nastepnego<3

  OdpowiedzUsuń
 13. yaaaayyy, chce juz nastepny!!! nie moge sie doczekac. musza, sie spotkac!
  ciekawe jak Justin zareaguje jak zobaczy taka Mie :D:D:D
  byle do srody!!

  OdpowiedzUsuń
 14. świetny rozdział RAWR :) czy sie spotkają? jak nie będzies złośliwa to sie spotkają haha xd ciekawa jestem jak to wszystko potoczy sie dalej :P

  OdpowiedzUsuń
 15. Już czekam na następny rozdział :* I love this <33

  OdpowiedzUsuń
 16. akasjkasjsj boże żeby się spotkali, już nie mogę się doczekać następnego!<3
  @nastiily

  OdpowiedzUsuń
 17. Śietnyy czekam na następny

  OdpowiedzUsuń
 18. Czuję że jak Justin ją zobaczy w tym klubie opadnie mu szczena ;D
  ~Evelina_F

  OdpowiedzUsuń
 19. Mam nadzieje że się spotkają.Rozdział super czekam na więcej

  OdpowiedzUsuń
 20. Tak bardzo chce zeby oni byli razem! :( <3 Musisz ich znowu poskladać razem :D I smutno mi jak pomysle, ze sa tacy biedni i cierpia bez siebie nawzajem.. Nie moge sie srody doczekac i kolejny rozdział! <3 Mam nadzieje, ze sie spotkaja, wyjasnia i zrozumieja, ze nie moga bez siebie zyc i bedzie HAPPY END (znaczy ze sie pogodza, ale bedziesz dalej pisac opowiadanie :D) CZEKAM! xxx

  OdpowiedzUsuń
 21. wow *.* jestem tu od... od dzisiaj XDDD przypadkiem tu trafilam, i zaciekawilas mnie ;D przeczytalam obydwie czesci ^^ to opowiadanie jest boskie ;D chcialabym zeby #Jia powrocila, ale zauwazylam, ze lubisz zwroty akcji ;D z niecierpliwoscia czekam na next *.*

  OdpowiedzUsuń
 22. Spotkają się na pewno hahaha ale myślałam ze coa dalej będzie a ty w takim momencie przerwalas

  OdpowiedzUsuń
 23. już nie mogę się doczekać kolejnego, mam mnóstwo wizji o tym co mogłoby się wydarzyć ;D czekam na następny <3

  OdpowiedzUsuń
 24. Bskqbsbak muszą się spotkać. *-*

  OdpowiedzUsuń
 25. Właśnie skończyłam czytać WSZYSTKIE rozdziały. Świetnie piszesz. Już Cię kocham :3 Czy mogłabyś mnie informować na TT o kolejnych rozdziałach? https://twitter.com/diamondbieber__

  OdpowiedzUsuń
 26. Dlugosc rozdzialu zaje* ! :*
  Moim zdaniem sie spotkaja !! Nie mg sie doczekaaac. :* kc

  OdpowiedzUsuń
 27. Możesz mnie informować @ZombieMadrista

  OdpowiedzUsuń
 28. ohohohoho *.* niech spotka Jusa ;o ogólnie rozdział jak zawsze mega <3

  OdpowiedzUsuń
 29. Mam nadzieje że się spotkają w tym klubie ;D świetny rozdział ♥

  OdpowiedzUsuń
 30. Mam nadzieje że się spotkają w tym klubie ;D świetny rozdział ♥

  OdpowiedzUsuń
 31. Oby się spotkali, oby się spotkali! Błagam!
  Jestem ciekawa, co dalej.

  OdpowiedzUsuń
 32. O bozeeeee czekam na nn <333 za ktrotkie sa te rozdzialyyy ; c alemzajebiste ♥♥

  OdpowiedzUsuń